Results 1 to 4 of 4

Thread: Wersja 1.06 - ostatnia nadzieja

Wersja 1.06 - ostatnia nadzieja

Dałem grze ostatnią szansę Pierwsze wrażenia nawet pozytywne. 3 września i gra działa stabilnie. No ale jak przejdę magiczną datę 10.09 i mnie nie wyrzuci zacznę mieć nadzieję, że wreszcie dobrnę do końca. Bo nie uśmiecha mi się zaczynać znowu od początku gry, po raz boddajże 20 sty. Widzę, że są nawet zmiany. Wreszcie nowe fortyfikacje. Koło Bydgoszczy, w korytarzu, pod Częstochową, Wreszcie Obszar Warowny Śląsk! i nawet pod Warszawą są jakieś forty. Brawo. Ale....Mława. Najdłuższe umocnienia (oprócz Śląska) z 39 pominięte w grze? Kurczę, aż mi się nie chce wierzyć. Skoro można było dodać forty warszawskie, Częstochowę to nie można było tych 3 pól bunkrów pod Mławą umieścić? Szkoda. Ale jak gra będzie stabilna - wybaczam. Trochę więcej pociągów też by się przydało i ich większy zasięg niż te 6-7 pól. Przecież pociągi nie pokonywały 70 km przez całą dobę. Ok bombardowane to i owszem nawet mniej, ale były też przypadki przewozu wojska na dystansie kilkuset kilometró w ciągu 24-36 h. Ale to juz mniej ważne. No nic na poważnie testy zacznę przed świętami, jak trochę wolnego będzie.

Więc nadzieja umarła. Doszedłem znów do 9 września. I crash gry następuje tradycyjnie do pulpitu. Nie widzę, więc różnicy pomiędzy wersją 1.06, a wcześniejszymi. Nigdy nie udało mi się pokonać daty 9 września. Jedyny plus to fortyfikacje i fakt, że gra jest mniej niestabilna, niż poprzednie wersje. Co z tego, jeżeli nie mogę dojść nawet do 17 września. Ech czekam na opinię twórców gry, jeżeli jeszcze przeglądają to forum, bo widzę, że na facebooku już też się nie udzielają. Może problem tkwi w wyborze scenariusza (Francuzi ruszają z pomocą)? Tak naprawdę mogę przejść do 10 września, ale nie ruszająć żadnych jednostek polskich (czyli de facto nie uczestniczyć w grze). Jak stoją w miejscu jest ok, jak ruszam tymi na północy wydaje się nadal ok, jak tymi w centrum lub na południu (nie jestem pewien, bo musiałbym wgrywac gre po każdym ruchu pułku) crash gry, ale zawsze po naciśnięciu klawisza końca tury. A może po prostu nie tyle problem jest w ruchu co w zniszczeniu niektórych niemieckich pułków lub zajęciu np. Wolnego Miasta Gdańsk (aneksja). Ale tego już nie jestem w stanie rozstrzygnąć. Jak widać patch 1.07 mile oczekiwany, choć moja cierpliwość już jest na wyczerpaniu.

Suicidal Angel Administrator doomtrader's Avatar
    Proszę przesłać save game na adres

doomtrader@wastelands-interactive.com

Arcane Candidate
    U mnie wychodzi na dobre 12-13 września po naciśnięciu przycisku "następna tura". Wcześniej gra wychodziła w środku tury ,ale często save'owałem i szedłem do przodu. Poza tym zauważyłem ,że po "wyjściu" i powrocie do save'a niektóre niemieckie jednostki mają większą siłę, a polskie sztaby którymi się ruszałem mają z powrotem 9 punktów ruchu.